خرید تکی قسمت های MTS

اولین جلسه از دوره مولتی تکنیک با آشنایی بورس شروع می‌شود و شما در این جلسه با تاریخچه پیدایش و شکل گیری بورس آشنا می‌شوید،همچنین دلایل ورود افراد حقیقی و حقوقی به بورس و اصطلاحات پایه‌ای نظیر دامنه نوسان،بازارهای پایه،حجم مبنا و محاسبه‌ی حجم مبنا بر اساس قوانین جدید و قدیم،قیمت پایانی و آخرین قیمت معامله در این درس گنجانده شده و شما در آخر این جلسه تمام مفاهیم اولیه بازار را که هرکسی باید بداند را یاد میگیرید.

در این جلسه شما با مفهوم معامله‌گری آشنا خواهید شد.

هر معامله‌گر برای کار خود از مهارت‌هایی استفاده میکند که شما آنرا به طور مختصر در این جلسه یاد میگیرید،نکات مثبت و منفی هریک از مهارت‌ها که با نام‌ های (فاندامنتال،تکنیکال،تابلو خوانی،مدیریت سرمایه و روانشناسی) می‌شناسیم توضیح داده شده و می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام روش برای شما مناسب تر است.                                                                                جزئیات هر ابزار به طور کامل در جلسات بعدی توضیح داده میشود.

برای پیاده‌سازی تکنیک‌ها در بازار سهام و بازارهای جهانی نرم‌افزارهای مختلفی برای تحلیل وجود دارد که باید با آنها و نحوه‌ کار با آنها را یادبگیرید.

نرم‌افزارهای متاتریدر،مفیدتریدر،ره‌آورد ۳۶۵ و تریدینگ‌ویو در این جلسه به شما آموزش داده خواهند شد و همچنین در آخر علم کندل شناسی و انواع کندل‌ها،کندل‌های معکوس کننده‌ی روند و ادامه دهنده‌ی روند به طور کامل گفته شده است.

از این جلسه مطالب تخصصی‌تر و مفاهیم تحلیلی‌ و کاربردی‌ تری گفته شده.                                                                                     ابتدای این جلسه شما با موج‌ها و مفهوم پیوت‌های ماژور و مینور آشنا می‌شوید و با استفاده ار آن مناطق حمایتی و مقاومتی بازار و NTZ ها را شناسایی کرده و با کمترین دانش توانی این را پیدا میکنید چه زمانی لحظه‌ی خروج از بازار است و چه زمانی نباید وارد سهمی شوید،درواقع شما در این جلسه می‌آموزید که چگونه سرمایه شما متحمل ضرر نشود. 

در این جلسه مبحث مکمل جلسه گذشته هست که مفهوم شکست و کتدل تثبیتی را بیان میکند و معنی دقیق اینکه قیمت مقاومت و حمایت قبلی خود را شکسته درک خواهید کرد.

 همچنین با مفاهیم تریل استاپ و میانگین کم کردن آشنا خواهید شد و متوجه خواهید شد که چه زمانی از این تکنیک‌ها باید استفاده کنید و زمانی کاربردی ندارند.

این جلسه مربوط به تعاریف روند،رسم خط روند،تفاوت خط روند بیرونی،درونی،مینوری و ماژوری و خاصیت و کاربردهای خطوط روند است و با دید سریع‌تری از بازار تحلیل هندسی را یاد خواهید گرفت. 

لازمه‌ی تحلیل هندسی و مشخص کردن تارگت‌ها، یادگیری کامل الگوهای هندسی است که در این جلسه با الگوهای مثلث،کنج،پرچم،مستطیل،کانال و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها در تحلیل را یاد میگیرید.                                                                        

یکی از سیستم‌های تحلیلی که هم در بازار بورس و هم در بازارهای جهانی می‌توان از آن استفاده کرد،سیستم‌های معاملاتی با Moving average است. شما در این جلسه می‌آموزید که چطور می‌توان بوسیله این سیستم‌ها معامله کرد.                                    این جلسه اولین جلسه ورود شما به فضای معامله است.

این جلسه،جلسه‌ی آشنایی با اندیکاتورها است.یکی از این اندیکاتورها RSI نام دارد. 

شما در این جلسه یاد میگیرید که چطور این ابزار رو پیاده‌سازی کنید و سیستم معاملاتی مرتبط با آن را فرا میگیرید،همچنین با کمک RSi یکی از انواع واگرایی‌ها و یافتن الگوهای هندسی بوسیله RSI را یاد خواهید گرفت.

یکی دیگر از انواع واگرایی‌ها که در جلسه‌ی هشتم یادگرفتید در این جلسه توسط اندیکاتور MACD آموزش داده شده است. 

MACD یکی از مهم ترین و کاربردی‌ترین ابزارها در تحلیل تکنیکال است.

شما در این جلسه سیستم معاملاتی MACD را هم در بازار ایران و هم در بازار فارکس آموزش می‌بینید و این درس بخش واگرایی‌ها را تکمیل می‌کند.

دراین جلسه به طور کامل تمامی دلایل بسته شدن یک سهم و افشاها از نوع الف،ب توضیح داده شده و شما بعد از این جلسه به طور کامل و با استفاده از سایت کدال دلیل اینکه سهمتون بسته شده را خواهید دانست.

این مبحث اولین جلسه از بحث فاندامنتال است. شما در این جلسه با انواع روش‌های افزایش سرمایه آشنا می‌شوید،همچنین یک سری اصطلاحات فاندامنتالی مثل ریسک‌های سیستماتیک و غیرسیستماتیک،P/E مفو اهیم EPS و DPS ، سهام شناور و غیرشناور،سهامداران استراتژیک و غیراستراتژیک که این مطالب مفاهیمی پایه برای انتخاب سهام و تشکیل سبد سهام است.

یاتوجه به مبحث جلسه گذشته در این جلسه تکنیک‌هایی به شما آموزش داده می‌شود که این توانایی را پیدا میکنید که با مدیریت سرمایه و فاندامنتال سهم‌های مستعد رشد بازار را شناسایی کنید. این مبحث بخشی از فاندامنتال است که با توجه به مشخصات سهام و میزان سود و زیان آن می‌توان از هر صنعت بهترین سهم‌ها را گزینش کرد.

این جلسه،جلسه‌ی بسیار مهمی است که در آن یه معرفی و تشخیص دقیق انواع موج‌های اصلاحی و پیشرو پرداخته شده،شما با شناسایی این امواج میتوانید نشانه‌های برگشت روند در بازار را پیدا کنید.

یکی از مهم‌ترین ابزارهای تحلیل تکنیکال ابزار فیبوناچی است،شما در این جلسه با سه موج فیبوناچی و ترازهای آن آشنا می‌شوید، همچنین در پایان این جلسه یکی از مهم قدرتمندترین سیستم‌های معاملاتی با فیبوناچی را فرا میگیرید.

شما در این جلسه با فلسفه‌ی روانشناختی امواج الیوت آشنا خواهید شد. با بررسی موج‌های اصلاحی و پیشرو و تشخیص انواع موج‌های الیوتی: موج‌های مافیا،حرفه‌ای‌هاو موج احمق‌ها میتوانید درک بهتری از بازار داشته باشید.

آمورش بورس به روش MTS

دو جلسه‌ی آخر MTS مهمترین جلسات این دوره هستند،شما در این دو جلسه می‌آموزید که چگونه معامله‌گری حرفه‌ای شوید،در این جلسات قوی‌ترین سیستم‌های معاملاتی آموزش داده شده که میتوانید با تکنیک‌های جلسات گذشته: انتخاب سهام بستن پرتفوی و در مرحله‌ی بعد با تحلیل تکنیکال و استراتژی‌های این دو جلسه معامله‌ی خود را آغاز کنید.

شما در ۱۵ جلسه‌ی گذشته تمام مطالب مورد نیاز برای معامله در بازار بورس و مختصرا بازارهای جهانی را یاد گرفته‌اید،سیستم های معاملاتی این دوره،سیستم‌های بسیار پیشرفته و حاصل علم و تجربیات شخصی سهند حسین‌زاده مدرس این دوره است و بدون تسلط کافی بر مباحث جلسات گذشته توانایی لازم برای معامله با این سیستم‌ها را پیدا نمی‌کنید در نتیجه گذراندن این دو جلسه به صورت تک جلسه‌ای ممکن نیست لذا

 این دو جلسه به صورت تک جلسه‌ای قابل تهیه نیستند

و برای شرکت در این جلسات و آموختن سیستم‌های معاملاتی پیشرفته

ملزم به ثبت‌نام کل دوره‌ی MTS هستید.