دوره‌ی آموزش ارزهای دیجیتال به روش MTSC بورس‌تراپی برای رفاه و راحتی دانشجویان و همراهان همیشگی بورس‌تراپی، به صورت اقساط هم قابل تهیه میباشد اما طبق شرایط و قوانینی که شما ملزم به رعایت آن هستید.
لطفا قبل از تهیه‌ی دوره تمام این شرایط را خوانده و اگر در رابطه با آن‌ها سوالی داشتید حتما به ما پیام بدهید تا در اولین فرصت پاسخگوی شما باشیم.

۱.این دوره شامل چهار قسط میباشد که تحت عناوین (بخش اول MTSC،بخش دوم MTSC  بخش سوم MTSC،بخش چهارم و پنجم MTSC) در انتهای این صفحه قابل تهیه میباشد.

۲.پس از خرید اولین قسمت شما به مدت ۳۰ روز زمان دارید تا قسمت دوم را تهیه کنید و به همین شکل ۳۰ روز بعد قسمت سوم را هم از همین صفحه تهیه کنید.

۳.همانطور که میدانید این داره شامل منتورینگ ۷ ماهه میباشد،اما توجه داشته باشید که در صورتی که به صورت ماهانه قسمت‌ها تهیه نشود پشتیبانی یا منتورینگ شما باطل میشود.

۴.کدهای فعال سازی هر بخش متفاوت از دیگری است،در نتیجه برای گذراندن دوره به صورت کامل شما نیاز به تهیه تمام قسمت‌ها دارید.

ما تمام تلاش خود را برای سهولت و راحتی شما برای شرکت در این دوره را کرده‌ایم و شرایط شرکت در دوره را به راحت ترین شکل ممکن (هم برای شما عزیران،هم برای مجموعه‌ی بورس‌تراپی) در نظر گرفته‌ایم.